Ranking altan

Standard

Wybór gotowej altany nie jest łatwą sprawą – rynek oferuje mnóstwo propozycji w tym zakresie. Poniżej znajdziecie kilka propozycji drewnianych altan, które znajdują się w asortymencie różnych sklepów oferujących wyposażenie ogrodu.

1. Altana Mozart Angielska http://www.gardencenter.pl/altana-mozart-h315x424x330-angielska.html

Ośmiokątna altana półotwarta o wymiarach 315 x 424 x 330 cm. Wykonany ze świerku skandynawskiego dach pokryty ozdobnym gontem zapewnia doskonałą ochronę przed deszczem dla całej rodziny. Wysokie walory estetyczne i użytkowe to zasługa doskonałej jakości surowca i starannego wykończenia poszczególnych elementów.

Cena: 5 896 zł.

2. Altana Orlean http://ogrodosfera.pl/Altana-ogrodowa-Orlean-2000-x-4000

Piękna altana otwarta o wymiarach 200×400 cm z dachem o konstrukcji kopertowej, pokrytym papą. Duża i przestronna, zapewnia wysoki komfort oraz dobrą ochronę przed deszczem. Sprzedawca oferuje dotykowo takie opcje jak malowanie czy wykonanie podłogi z desek lub z kostki brukowej.

Cena: 4 690 zł.

3. Altana Orchidea http://ogrodosfera.pl/Altana-ogrodowa-Orchidea

Zamknięta altana z drewna świerkowego o wymiarach 335 x 318 cm. Wyjątkowość tego modelu podkreśl prosta konstrukcja z 11 oknami, w których zastosowane zostały brązowe szyby typu antisol. Altana doskonale chroni przed czynnikami atmosferycznymi, jest świetnie przystosowana do celów rekreacyjnych.

Cena: 7 990 zł.

4. Altana Beethoven http://www.pergole.ogrodowe.com.pl/altany-domki/1-altana-beethoven-narozna-pieciokatna.html

Narożna altana o wymiarach 215 x 295 cm. Model typu półotwartego. Wykonana z drewna, z nieprzemakalnym dachem. Uwagę przykuwają ozdobne ażury w otwartych ściankach wykończonych w górnej części w formie półłuków.

Cena: 3 747 zł.

5. Pawilon ogrodowy Lords http://www.pergole.ogrodowe.com.pl/altany-domki/19-lords-eksluzywny-pawilon-ogrodowy.html

Ogrodowy pawilon dostępny w dwóch rozmiarach: 235 x 326 cm i 265 x 380 cm – oba te warianty są dostępne w wersji z gontem i bez gontu. To idealna propozycja dla wymagających klientów. Pawilon o kształcie ośmiokąta, tylne ścianki w całości zabudowane.

Cena: od 5 978 zł.

6. Altana Cezar http://www.taniachata.pl/produkt/altana-ogrodowa-cezar-fi-4-otwarta-dach-papo-gontowy-szt

Ośmiokątna altana otwarta. Producent: firma Polgard. Dostępne są rozmaite warianty pokrycia dachowego (papa, trzcina, dach miedziany). Altana jest dostępna w 4 wersjach kolorystycznych: palisander, sosna, mahoń i teak. Zamówić można model z podłogą lub podłogi.

Cena: 11 401,7 zł.

7. Altana Chopin http://www.meblobranie.pl/ogrodowe/altanki/altana_chopin.html

Otwarta altana o wymiarach 342 x 430 cm zbudowana na planie ośmiokąta. Do jej wykonania użyte zostało drewno świerkowe. Zapewniający dobrą ochronę przed deszczem dach pokryty został gontem bitumicznym. Altana dostępna w bardzo korzystnej cenie.

Cena: 6 640 zł

8. Pavilon Edwardian http://www.meblobranie.pl/ogrodowe/altanki/pavilon-edwardian.html

Trapezowy pawilon z drewna świerkowego o otwartym charakterze i wymiarach 235 x 300 cm. Wyróżnia się oryginalnym kształtem i solidną konstrukcją.

Cena: 3 900 zł

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s